Karrier

Aktuális állásajánlatok

Törökbálinti szállodánkba housekeeping területre keresünk munkatársat az alábbi feltételekkel:

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Idegen nyelv ismerete

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias légkör
  • Előre lépési lehetőség

Jelentkezni az info@driveinnhotel.com email címen lehet fényképes önéletrajzzal.

Törökbálinti szállodánkba recepcióst keresünk azonnali kezdéssel az alábbi feltételekkel:

Elvárások:

  • Angol idegennyelv ismerete (szóban és írásban)
  • Önállóság
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Vendég orientált szemlélet

Előny:

  • Egyéb idegennyelv ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

  • Rugalmas beosztás